ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ ، ساعت : ۱۱:۵۲
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده > کمیته پیشگیری از خودکشی در فرمانداری هرسین برگزار شد

کمیته پیشگیری از خودکشی در فرمانداری هرسین برگزار شد

‍ فرماندار هرسین : زبان هنر و ایجاد فضاهایی توام با نشاط ، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد / پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی هزینه کمتری در برابر مهار آن خواهد داشت کمیته ...

‍ فرماندار هرسین : زبان هنر و ایجاد فضاهایی توام با نشاط ، آسیب های اجتماعی را کاهش خواهد داد / پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی هزینه کمتری در برابر مهار آن خواهد داشت

کمیته پیشگیری از خودکشی ذیل کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت و زنان و خانواده در شهرستان هرسین برگزار شد
این جلسه به ریاست فرماندار و با حضور اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد.

سید برزو موسوی چشمه کبودی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه با تبریک روز دانشجو ، این روز را یادآور روحیه استکبار ستیزی و شهادت سه نفر از دانشجویان دانشگاه تهران ذکر کرد که با حرکت بزرگ خود نمادی از مقاومت انقلابی را در تاریخ سراسر حماسه کشور ثبت کردند.

وی در ادامه طی سخنانی اظهار داشت : خودکشی بعنوان یک آسیب اجتماعی دارای پیچیدگی خاصی است و در این راستا دستگاههای فرهنگی می بایست عمل گرایانه و بسیار موثر عمل کنند.

موسوی چشمه کبودی افزود : شناسایی اقشار آسیب پذیر و گروههای هدف و همچنین برگزاری کارگاههای آموزشی کنترل خشم و اضطراب و تاب آوری اجتماعی میتواند ضمن پیشگیری ، کاهش آسیب های اجتماعی را بدنبال داشته باشد.

فرماندار شهرستان هرسین در ادامه سخنانش بر پیگیری و اجرای دستورالعمل های طرح های مانا و نماد در جهت افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان تاکید کرد.

سید برزو موسوی چشمه کبودی فرماندار شهرستان هرسین در بخش دیگری از سخنانش از اعضای جلسه خواست برای اجرا و پیشبرد طرح های مذکور در کنار اداره آموزش و پرورش باشند.

به گفته موسوی : مهارت فرزند پروری ، استفاده صحیح و نظارت بر فضای مجازی و کاهش تعارضات میتواند منجر به پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در خانواده ها شود.

فرماندار شهرستان هرسین اظهار داشت : زبان هنر و ایجاد فضایی توام با نشاط در محلات آسیب پذیر و برای گروههای هدف میتواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی داشته باشد.

فرماندار هرسین در این جلسه از مسئولین خواست گزارشات عملی خود را بصورت ماهانه به فرمانداری اعلام نمایند و تلاشهای خود را بر پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی معطوف نمایند.

۱۷ آذر ماه ۱۴۰۱

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید