ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ ، ساعت : ۱۱:۵۶
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده > کمسیون امنیت کارگری در هرسین برگزار شد

کمسیون امنیت کارگری در هرسین برگزار شد

‍ ‍ کمیسیون امنیت کارگری شهرستان هرسین پس از سالها با تلاش و پیگیری فرماندار برگزار شد. فرماندار هرسین : با تلاشهای صورت گرفته از تعدیل نیرو در برخی از واحد های تولیدی جلوگیری شد ...

‍ ‍ کمیسیون امنیت کارگری شهرستان هرسین پس از سالها با تلاش و پیگیری فرماندار برگزار شد.

فرماندار هرسین : با تلاشهای صورت گرفته از تعدیل نیرو در برخی از واحد های تولیدی جلوگیری شد / برای احقاق حقوق حقه کارگران بصورت جدی عمل شود.

به گزارش پایگاه خبری بیستون نیوز،سید برزو موسوی چشمه کبودی فرماندار شهرستان هرسین در این جلسه ضمن انتقاد از عدم برگزاری کمیسیون امنیت کارگری در سنوات گذشته به ادارات مربوطه تذکر داد و از آنان خواست با توجه به اهمیت موضوع برگزاری کمیسیون مذکور باید استمرار داشته باشد.

در این جلسه هر یک از اعضا به ارائه گزارشی از وضعیت پرداخت حقوق و سایر موارد مربوط به کارگران پرداخته و فرماندار هرسین نیز بر اعمال جدی قانون در عقد قرارداد شرکت ها برای احقاق حقوق حقه کارگران تاکید کرد. موسوی از مدیر و کارشناسان اداره کار خواست مصوبات جلسه را بصورت ویژه پیگیری و ضمن ارائه راهکار از چالش های احتمالی در حوزه کارگری پیشگیری و نتایج مصوبات به فرمانداری گزارش شود.

فرماندار شهرستان هرسین در ادامه سخنانش از ادارات ذی ربط خواست بر اجرای قرارداد شرکت ها نظارت ویژه و قانونی داشته باشند. سید برزو موسوی چشمه کبودی فرماندار شهرستان هرسین در بخش دیگری از سخنانش از اعضای کمیسیون خواست وضعیت حقوق و مطالبات کارگران در کارخانجات و شهرداری های این شهرستان را مورد پایش و ارزیابی جدی قرار دهند.

فرماندار هرسین در پایان تصریح کرد : با تلاشهای صورت گرفته خوشبختانه از تعدیل نیروی کارگری در برخی از واحدهای تولیدی جلوگیری شد. #بیستون_نیوز #فرمانداری_هرسین

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید