ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : جمعه, ۱ تیر , ۱۴۰۳ ، ساعت : ۱۱:۰۳
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده > پلمپ پاتوق های فروش مواد مخدر

پلمپ پاتوق های فروش مواد مخدر

💥پلمب 13 واحد مسکونی محل توزیع و مصرف مواد مخدر در هرسین 💢فرمانده انتظامی هرسین از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا 13 واحد ...

💥پلمب ۱۳ واحد مسکونی محل توزیع و مصرف مواد مخدر در هرسین

💢فرمانده انتظامی هرسین از اجرای طرح پاکسازی مناطق آلوده به مواد مخدر این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا ۱۳ واحد مسکونی محل توزیع و مصرف مواد پلمب و ۷ خرده فروش و معتاد متجاهر نیز دستگیر شدند.

🔸سرهنگ “علی عزیزیان” در گفتگو با خبرنگار بیستون نیوز اظهار داشت: پس از اعلام نارضایتی تعدادی از شهروندان مبنی بر اینکه چند واحد مسکونی محلی برای خرید و فروش و مصرف مواد مخدر تبدیل شده اند، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

🔸وی ادامه داد: ماموران با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی ۱۳ واحد مسکونی شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی نسبت به پلمب آن ها اقدام کردند.سرهنگ عزیزیان همچنین از دستگیری ۷ خرده فروش و معتاد متجاهر خبر داد و گفت: از این افراد بالغ بر ۳ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شد.

🔸رئیس پلیس هرسین در پایان گفت: از ابتدای امسال تاکنون بالغ بر ۵۲ توزیع کننده و خرده فروش مواد مخدر و ۴۸ معتاد متجاهر دستگیر و جمع آوری و از آن ها حدود ۴۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر کشف شده است.#موادمخدر #بیستون_نیوز

خبرنگار جلال نیک کام

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید