ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ ، ساعت : ۱۷:۲۷
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده, ویژه انتخابات > نامه سرگشاده یوسف عسگرپور عضو جوان شورای اسلامی شهر هرسین به استاندار کرمانشاه

نامه سرگشاده یوسف عسگرپور عضو جوان شورای اسلامی شهر هرسین به استاندار کرمانشاه

خدمت جناب مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه ضمن عرض سلام، لازم دانستم که گوشه ای از مشکلات مردم شهر هرسین را خلاصه وار خدمتتان عرض نمایم.احتراماً در مورد مشکلات شهر هرسین که مدتهاست به مانند ...

خدمت جناب مهندس بازوند استاندار محترم کرمانشاه ضمن عرض سلام، لازم دانستم که گوشه ای از مشکلات مردم شهر هرسین را خلاصه وار خدمتتان عرض نمایم.
احتراماً در مورد مشکلات شهر هرسین که مدتهاست به مانند کوهی تلنبار شده است مواردی را خدمت جنابعالی عرض می دارم.
هرسین در استان کرمانشاه به بانک مشکلات شهری معروف است که سالهاست توجهی در خور مردمان این شهر به آن نشده است.
مشکل بزرگ این شهر بیکاری است، این مشکل همیشگی را به خیل کارشناسان و اساتید حلقه نزدیکتان واگذار می کنیم و در این مقال قصد ورود به حیطه کاری بزرگان را نداریم.
مواردی که در این روزها قابل لمس و درک است عنوان می کنیم بلکه این مشکلات با دستور از راه دور شما قابل حل گردد. گلایه مردم این شهر این است که در طول چند سال گذشته شما یکبار به شهر هرسین تشریف فرما شده اید و آن هم مسیر فرمانداری تا پارک شهر را برایتان آب و جارو کرده،گویا چنان شهر را بدون مشکل و معضل دیدید که عطای دیدار مجدد این شهر را به لقای آن بخشیدید.
ملموس ترین مشکلی که این روزها مردم شهر هرسین با آن دست و پنجه نرم می‌کنند و هرچه به روزهای گرم تابستان نزدیکتر می شویم هم این معضل را می بینیم و هم بوی آن را حس می کنیم، محل دفن زباله این شهر است که با توسعه شهر از چهل و اندی سال پیش هنوز جابجا نشده و بوی دود حاصل از سوختن این زباله ها مستقیم به ریه مردم می رود و به زعم اکثر صاحبان این فن سرطان زا است.
طی یکی دو سال اخیر محل دفن زباله را به خارج از شهر برده و در زمینی که منابع طبیعی تعیین نموده قصد جابجایی این محل دفن را داشتیم که بدلیل مخالفت ساکنین بومی روستاهای اطراف موضوع بلا تکلیف مانده و چنانچه از شواهد و قرائن پیداست بایگانی شده است.ما هم چاره ای نداریم مگر از ورود ماشین های حمل زباله بیستون و روستاهای اطراف هرسین جلوگیری کنیم.
و اما مشکل دیگر شعبه بانک ملت در شهر هرسین است که چند سالی هست به یک باجه کوچک تبدیل شده و مردم باید برای یک کار جزئی به کرمانشاه و یا نزدیک ترین شعبه در حوالی کارخانه سیمان بروند و این موضوع باعث نارضایتی مردم شده است و از مواردی است که مردم از ما درخواست پیگیری و تبدیل مجدد باجه به شعبه بانک ملت را در شهر هرسین دارند. البته این موضوع را می شود با همکاری مجتمع جهان فولاد هرسین نیز حل کرد که مبلغی از حساب خود را علاوه بر بانکهای کرمانشاه در این بانک بگذراند تا برابر با اشتغال این کارخانه، در حل این مشکل به حال این مردم مفید باشند.
اما موضوع بعدی که پای جان مردم هم این وسط در میان است جاده پلیس راه به هرسین وبالعکس است که نیاز مبرم به نصب چراغ روشنایی و نیوجرسی برای جدا سازی دو مسیر و ایمن سازی آن است. هنوز مردم این شهر فاجعه تصادف چند سری از جوانان و خانواده ها را در این جاده از یاد نبرده اند.جا دارد اینجا یادی از کشته شدگان تصادفات این مسیر که خون گرمشان به ناحق بر زمین سرد این جاده غیر استاندارد ریخته شد، نماییم.
اگر چه مهندس شریفی مدیرکل راه وشهرسازی ومهندس کرمی مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای زحماتی را در این خصوص متحمل شده اند اما هنوز این کار به سرمنزل مقصود نرسیده است.
دستگاه سی تی اسکن را جناب سلیمانی نماینده محترم مردم در مجلس شورای اسلامی برای هرسین آوردند و باید بگویم این درد بزرگی است که یکسال بیشتر از اختصاص این دستگاه حیاتی به بیمارستان شهدای هرسین می گذرد، ولی متاسفانه هنوز زیرساختهای لازم برای نصب این دستگاه فراهم نشده است. در اخبار دیدیم که ارتش جمهوری اسلامی ایران در ظرف کمتر از یک ماه بیمارستان صحرایی مجهز احداث می کنند ولی علوم پزشکی از نصب یک دستگاه سی تی اسکن در یکسال هم عاجز است. به راستی چرا باید پول مردمی که حق بیمه پرداخت می کنند در جیب مطب هایی برود که دستگاه سی تی اسکن دارند و آیا این جابجایی های پول ربطی به تاخیری که پیش آمده دارد یا خیر؟
ای کاش با سلامت و جان مردم بازی نشود و مشکل دستگاه سی تی اسکن هر چه زودتر به سرانجام برسد.
مشکل درمانی بعدی احداث درمانگاه یا بیمارستان تامین اجتماعی در این شهرستان است که مدتهاست پشت گوش انداخته می شود و پیگیری های ما و دیگر دوستان راه به جایی نبرده است…؟؟؟
واما مشکل آب شهر هرسین که سالهاست مردم با این آب(لیمو) سر می کنند.
دو سه سال پیش آمدند افتتاح تصفیه خانه را در بوق و کرنا کردند ولی گنجشک را رنگ کردند و به جای قناری به ما انداختند. قبلا با کمترین بارش آب شهر گل آلود می شد ولی باز دلمان خوش بود که آب داریم. در حال حاضر با بارش نزولات جوی آب را قطع می کنند و مسئولین آبفا عنوان می کنند که لوله ها و فیلترهای تصفیه خانه شان کثیف می شود. لطف کنید اگر همتی برای یک تصفیه خانه واقعی ندارید، دستور دهید تصفیه خانه را برداشته تا لااقل ما با همان آب تصفیه نشده!!! استحمام و شستشو کنیم.خود آب آشامیدنی را از چشمه های اطراف شهر و روستاهای نزدیک تهیه می نماییم.
اما تصفیه خانه فاضلاب شهری هرسین را دیگر باید همسان کتیبه بیستون و گنج دره هرسین دانست که در هر دور نماینده مربوطه با اعلام ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی آن را به نماینده بعدی واگذار می کند، اما تا چهار سال نزدیک به پایان است کل عملیات انجام شده تخریب و دوباره از ۶۰ درصد شروع به کار می گردد.
اکنون که مهندس کاکاوند با همتی بالا در دومین روز کاری خود در استان کرمانشاه به هرسین آمده و قول تکمیل این پروژه را دادند شما هم پیگیر این موضوع باشید که دعای خیر مردم شهر دارالمومنین هرسین پشت سر شما باشد.
اما مشکل دیگری که در صورت حل شدن می‌تواند کمک حال شهرداری و عمران این شهر باشد راه اندازی کارخانه آسفالت این شهر است که تا مراحل پایانی پیش رفته است و تنها وام آن در گرو لطف بانک انصار است که با نامه نگاری و گوشه چشم مدیران این بانک به سرانجام خواهد رسید و دیگر منتظر بودجه عمرانی برای آسفالت کوچه های این شهر نمی شویم.
مشکل دیگر آسفالت،گرو کشی سازمان مربوطه با پیمانکار آسفالت کوچه های شهر هرسین است که اندک مبلغ باقیمانده را به چه دلیل به پیمانکار نمی دهند که باقیمانده تعهد خود را انجام دهد، الله اعلم.!!!!
شهرداری هرسین خیابان شهید حسینی در ابتدای منازل مسکن مهر را زیر سازی کرده است و پیمانکار به بهانه دریافت نکردن مبلغ باقیمانده از سازمان همیاری شهرداری های استان کرمانشاه به پیمان و قرارداد خود عمل نمی کند.
در پایان حقیر از سوی مردم خوب هرسین که در تمام صحنه ها همپای انقلاب خود ایستاده اند از شما
می خواهیم که گوشه چشمی هم به این شهر محروم و کم توقع بیاندازید.
با توجه به نمونه های قبلی از جمله مطلب منتشر شده اینجانب در روزنامه باختر که مشکل شبکه سوم تلویزیون هرسین را پیگیری و حل فرمودید و نیز جلسه هماهنگ شده در سال گذشته، بنده بعنوان رییس شورا که با حضور شهردار و دیگر همکارانمان در دفتر شما برگزار گردید و مشکلاتی که همان جا و همان لحظه در دفتر شما حل شد را فراموش نمی کنیم.شما بعنوان یک استاندار جهادی پیگیر و تلاشگر معرف همگان هستید.
امیدواریم این بار هم قلم تدبیر شما برای شهر محروم هرسین افاغه کرده تا در پیشگاه خداوند و مردم شریف این شهر محروم شرمنده نشویم.
خادم مردم دارالمومنین هرسین یوسف عسگرپور،عضو شورای اسلامی شهر هرسین

نظرات شما

  دی خاص می گوید :

  نزدیک انتخابات شده و نامه بازیها شروع شده.
  آقای عسگرپور شما بعنوان شورای شهر چه گلی به سر شهر زدید!!؟
  فضای شهر همان فضای سالیان گذشته است برادر…
  اگر بخواید هزاران مشکل را هم میگوییم که شما نتوانستید حل کنید.
  اول یک سوزن به خودتون بزنید بعد یک جوالدوز به بقیه…

  همشهری می گوید :

  جناب عسگرپور عزیز شما خودتون دارین به سمبل زمین خواری و پارتی بازی تبدیل میشین بعد نامه و گلگی از شایسته سالاری و بیکاری مینویسین . واقعا مردم رو اینقدر چشم وگوش بسته میبینین …
  نه جناب واقعا مردم شاید روبرو از شما تمجید کنن یا نهایتا منتقد نباشن ولی امور رو بخوبی درک میکنن . زمین خودتون – مغازه آقای اسفندیاری و….
  دوست من با تظاهر به خوبی واقعا راه به جایی نخواهی برد . همیشه باید ازتون عکس باشه …
  گیرم که خلق را به فریبت فریفتی با دست تقدیر روزگارچه میکنی …. با تشکر که ادمین دیدگاه ها ذو ثبت میکنه

  تو زمینه ای که فعالیت میکنید جزو بهترین سایت ها هستید.

  وای خیلی خوبه ساییتون

  iransabt.co می گوید :

  سلام.وبسایتتون خیلی خوب و مفیده.به کارتون ادامه بدین

  zabanmehrpub.com می گوید :

  سلام.وبسایت خیلی خوبی دارید.دست گلتون درد
  نکنه

  ایران ثبت می گوید :

  خسته نباشید ممنون به خاطر
  این مطلب فوق العاده

  خسته نباشید ممنون به خاطر این مطالب کاربردی

  سلام.وبسایت جالبی دارید.خیلی زحمت میکشید بابتش و ازین
  بابت کمال تشکر رو دارم

  zabanmehrpub.com می گوید :

  مطلب بسیار خوبی بود.ممنون

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید