ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : یکشنبه, ۳۰ اردیبهشت , ۱۴۰۳ ، ساعت : ۱۷:۰۱
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, دسته‌بندی نشده, فرهنگی, ویژه انتخابات > دیدار امام جمعه هرسین و مدیر بیستون نیوز

دیدار امام جمعه هرسین و مدیر بیستون نیوز

💥دیدار جلال نیک کام مسئول سایت خبری بیستون نیوز با امام جمعه محترم هرسین حجت الاسلام والمسلمین دکتر اجرایی 🔸در این دیدار حجت الاسلام اجرایی از فعالیت های بسیار خوب سایت بیستون نیوز که مشکلات و ...

💥دیدار جلال نیک کام مسئول سایت خبری بیستون نیوز با امام جمعه محترم هرسین حجت الاسلام والمسلمین دکتر اجرایی

🔸در این دیدار حجت الاسلام اجرایی از فعالیت های بسیار خوب سایت بیستون نیوز که مشکلات و اخبار شهر را انعکاس می دهند تشکر نمودند.

حجت الاسلام اجرایی در این دیدار به لزوم انتقاد در کنار تشویق از مسئولین اشاره نموده و گفت: امروزه فضای مجازی یک ابزار خوب برای ارتباط مردم و مسئولین است و باید از این ابزار برای رفع مشکلات مردم به خوبی استفاده کرد.

امام جمعه هرسین با اشاره به فرموده مقام معظم رهبری که« اگر من رهبر نبودم حتما رئیس فضای مجازی کشور می شدم» افزود؛ همین سخن رهبر معظم انقلاب نشانگر اهمیت و کار رسانه ها و فعالان این عرصه را نشان می دهد. استفاده از صفحات بزرگ و پر مخاطب در راه تبلیغ ارزشها و مکارم اخلاقی یکی دیگر از ابزار های مفید این فضا است که متاسفانه بخوبی از این موقعیت استفاده نشده است. در کشور هند هنرپیشه ها و صفحات پر مخاطب بخشی از کار فرهنگ سازی و ارتقا مسائل مذهبی مردم را عهده دار هستند.

وی در ادامه از مسئولین امر خواست که با صعه صدر بیشتری با منتقدان برخورد نمایند و از طریق همین انتقاد ها به مشکلات مردم رسیدگی شود

در آخر از جناب نیک کام تقدیر به عمل آمد

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید