ناحیه اصلی منو
ناحیه منو
امروز : شنبه, ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ ، ساعت : ۱۳:۲۴
مکان فعلی شما : صفحه اصلی / اجتماعی, انتخابات, دسته‌بندی نشده, سیاسی, ویژه انتخابات > اعلام رسمی آمار تایید صلاحیت نامزدها در هیئت های اجرایی استان

اعلام رسمی آمار تایید صلاحیت نامزدها در هیئت های اجرایی استان

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون ، به نقل از واحدخبر اداره كل روابط عمومي و امور بين الملل استانداري؛ بهرام سلیمانی اظهار داشت: 412 نفر در  شش مرکز حوزه انتخابیه  استان کرمانشاه، برای انتخابات یازدهمین دوره ...

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی بیستون ، به نقل از واحدخبر اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری؛ بهرام سلیمانی اظهار داشت: ۴۱۲ نفر در  شش مرکز حوزه انتخابیه  استان کرمانشاه، برای انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کردند؛ اما ۲۰ نفر قبل از پایان مهلت قانونی رسیدگی به صلاحیت داوطلبان در هیئت های اجرایی، انصراف دادند که در نتیجه صلاحیت  392 نفر بررسی شد و در نهایت  صلاحیت ۳۴۰ نفر به تایید هیئت های اجرایی رسید.

مدیر کل دفتر امورسیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری کرمانشاه، آمار داوطلبینی که صلاحیت شان مورد تأیید قرار گرفته و یا رد صلاحیت شده اند را به تفکیک حوزه انتخابیه چنین عنوان کرد:

حوزه انتخابیه اسلام آبادغرب و دالاهو از مجموع ۳۸ داوطلب، ۲۹ نفر تأیید صلاحیت و ۹ نفر رد صلاحیت شدند.

حوزه انتخابیه سنقر از مجموع ۳۷داوطلب، ۳۶ نفر تأیید صلاحیت و ۱ نفر رد صلاحیت شدند.

حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب از مجموع ۳۸ داوطلب، ۳۲ نفر تأیید صلاحیت و ۶ نفر رد صلاحیت شدند.

حوزه انتخابیه پاوه، جوانرود، روانسر و ثلاث باباجانی از مجموع ۴۸ داوطلب، ۴۱ نفر تأیید صلاحیت و ۷ نفر رد صلاحیت شدند.

وی همچنین در خصوص حوزه انتخابیه کرمانشاه بیان داشت: در این حوزه از مجموع ۲۰۴ داوطلب، ۱۷۶ نفر تأیید صلاحیت و ۲۸ نفر رد صلاحیت شدند.

سلیمانی در ادامه افزود: در حوزه انتخابیه کنگاور، صحنه و هرسین نیز از مجموع ۲۷ داوطلب، ۲۶ نفر تأیید صلاحیت و ۱ نفر رد صلاحیت شدند.

سلیمانی با بیان اینکه ۸۷ درصد داوطلبین در استان کرمانشاه تأیید صلاحیت شده اند، افزود: در مقایسه با دوره قبل(مجلس دهم)که ۸۳ درصد داوطلبین در هیئت های اجرای تأیید شده بودند، در این دوره شاهد رشد چهار در صدی در تأیید صلاحیت ها در مقایسه با دوره قبل هستیم.

خبرنامه ایمیلی

با عضویت در خبرنامه حساب من جدیدترین اخبار اقتصادی را هر شب در ایمیل خود مشاهده کنید